Spotkanie Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego ze sportowcami, trenerami i działaczami.

We wtorek 19. marca Prezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beata Klimek spotkała się w Forum Synagoga z ostrowskimi sportowcami, trenerami i działaczami sportowymi. Podziękowano za kolejny rok wspaniałych sukcesów, które promują Ostrów Wielkopolski w całym kraju, a także na arenach międzynarodowych.  Wśród sportowców ostrowskich liczne wyróżnienia zostały złożone zawodnikom z Aeroklubu Ostrowskiego. Ogromne gratulacje dla Łukasz Błaszczyk Robert Fabjański Paweł Idczak oraz Bartosz Nowicki Aeroklub Ostrowski został również doceniony za działania na rzecz Ostrowskiego sportu, a wyróżnienie odebrał Karol Skarżyński

Komentarz ze strony Pani Prezydent Ostrowa Beaty Klimek:

„Dziś miałam okazję osobiście pogratulować i wręczyć wyróżnienia najlepszym sportowcom, drużynom sportowym, trenerom i działaczom. To doroczne spotkanie to okazja, by spotkać się i jeszcze raz podzielić się sportowymi emocjami, których zawodnicy dostarczali nam przez cały rok.

A Ostrów Wielkopolski ma się czym pochwalić. Mamy tu Mistrzów Polski, Mistrzów Europy i Mistrzów Świata w najróżniejszych dyscyplinach sportowych. Wszyscy jednak z dumą promują nasze miasto zdobywając najwyższe laury.

Wszystkim sportowcom jeszcze raz serdecznie gratuluję ubiegłorocznych osiągnięć i życzę kolejnych rekordów i medali w tym roku.

Dziękuję również zespołowi wokalno-instrumentalnemu Spectrum z Zespołu Szkół Salezjanek, który zadbał o artystyczną oprawę dzisiejszego spotkania. Było naprawdę pięknie!”

Dodaj komentarz