Spotkanie Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego ze sportowcami, trenerami i działaczami.
We wtorek 19. marca Prezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beata Klimek spotkała się w Forum Synagoga z ostrowskimi sportowcami, trenerami i działaczami sportowymi. Podziękowano za kolejny rok wspaniałych sukcesów, które promują Ostrów Wielkopolski w całym kraju, a także na arenach międzynarodowych. Wśród Read More …
You must be logged in to post a comment.